fbpx


Darba laiks:
9:00-17:00 Sest: 10:00-15:00 Sv: brīvs.
T: +371 20252777 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par vinila grīdām

Vinila grīdas, jeb tā sauktais LVT segums ir iemantojis plašu populariāti mūsu klientu vidū, kā arī ir viens no ātrāk augošajiem un pieprasītākajiem grīdas segumu materiāliem kopumā. Galvenās materiāla priekšrocības ir dabiskais koka, vai akmens masas izskats apvienojumā ar vieglu kopšanu un ilgizturību. Vinila segumi pieejami dažādos izpildījumos, taču populārākais ir 4,5mm biezais, dēļu, vai flīžu raksta materiāls, kas savienojas uz click sistēmu gluži kā lamināts. Līdz ar to ieklāšana ir viegla un ātra. Pie Quick-Step Livyn plusiem vēl var minēt augstu dimensiju stabilitāti un pilnīgu ūdensizturību. Piedāvājam luksusa segmenta vinila grīdas no ražotājoiem Quick-Step (livyn) un Moduleo.

 

Nedaudz sīkāk par Vinila grīdu sastāvu: 

Savā uzbūvē Vinils ir slāņu materiāls, kas sastāv no pieciem slāņiem. Šie slāņi nodrošina materiālam labu ūdensizturību, kā arī nodrošina maigu, siltu virsmu pa kuru patīkami staigāt. Vinila grīdas ir ļoti plānas, tādēļ arī izcili piemērotas renovēšanas darbiem.

1. Augstas izturības virsējais slānis: pasargā grīdu no dubļu, pleķu, un skrāpējumu ietekmes, kā arī padara grīdas virsmu viegli kopjamu. Matēta virsmas apstrāde nodrošina dabisku izskatu.

2. Dekora slānis: nodrošina grīdas unikālo, kopējo izskatu.

3. Triecien-izturīgs bāzes slānis: ūdensizturīgs un trokšņus samazinošs slānis nodrošina komfortu un ilgizturību.

4. Stabilizējošs slānis: satur īpašī blīvas stikla šķiedras, kas piešķ grīdai papildu dimensiju stabilitāti.

5. Augstas efektivitātes, triecienizturīgs pamatslānis: nodrošina stabilitāti un novērš materiāla izliekšanos un savērpšansos.

Sky Bet by bettingy.com