fbpx


Darba laiks:
9:00-17:00 Sest: 10:00-15:00 Sv: brīvs.
T: +371 20252777 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Grīdas kopšana

Kā labāk likvidēt no grīdas traipus?

Dziļu traipu, flomāsteru un gumijas nospiedumu likvidēšanai mēs ieteiktu Vācu ražotāja Dr. Schutz Elatex traipu noņemšanas līdzekli. Pārsvarā, gan visus traipus var likvidēt izmantojot mitru lupatiņu, un lamināta tīrīšanas līdzekli. Ja nav pa rokai tīrāmais līdzeklis, tad var izlīdzēties sajaucot apm. 2ml citrona sulas (vai etiķi) ar 5-10l tīra ūdens un tīrot virsmu ar viegli mitru lupatiņu.

Kāda ir labākā lamināta ikdienas kopšana?

Lamināts no kopšanas viedokļa ir ļoti pateicīgs materiāls. Ikdienas kopšanai nav nepieciešams nekas vairāk, kā sausa mikrošķiedras lupatiņa. Magnētiskās lupatiņas īpašības nodrošina to, ka arī smalkas putekļu daļiņas, tai skaitā no gropēm, tiek savāktas. Tikpat labs risinājums ir arī grīdas kopšana ar putekļusūcēju. Mitro uzkopšanu, ar Lamināta tīrāmo līdzekli, ir jāveic pēc nepieciešamības, nebiežāk kā 1-2 reizes nedēļā.
 

Vai laminātu var saskrāpēt?

Gluži kā visus citus grīdas segumus (parketa, dabīgā akmens, keramikas, paklāja, vai vinila) arī lamināta grīdas var saskrāpēt. Lamināta virsējo kārtu veido melamīna aizsargslānis, tādēļ grīdas ir ļoti izturīgas pret skrāpējumiem, taču 100% neizslēdz tādu rašanos. Virsējais aizsargslānis nodrošina optimālu aizsardzību mājas apstākļos un vieglas noslodzes sabiedriskās telpās. Lai nodrošinātu ilgu grīdas mūžu bez skrāpējumiem, būtu jāveic daži tādi aizsardzības pasākumi, kā tepiķīšu novietošana pie ieejas durvīm, kas savāktu smalkos smilšu un akmeņu graudiņus. Kā arī, bieži kustināmām mēbelēm (krēsliem) būtu jāpieliek mīkstinoši aizsargmateriāli kāju apakšdaļās.

Vai drīkstu tīrīt savu lamināta grīdu ar tvaika tīrītāju?

Tīrīt grīdu ar tvaika tīrītāju nebūtu ieteicams. Karstais tvaiks var radīt izplešanās risku lamināta savienojuma vietās, tādējādi radot paliekošus bojājumus grīdai.

Vai drīkstu lamināta grīdu apstrādāt ar laku?

Lamināts ir pilnībā apstrādāts un gatavs lietošanai. Nepieciešama tikai tā ieklāšana. Papildus apstrāde ar laku var tikai kaitēt jaunai lamināta grīdai. Tas pats attiecas uz vecu/stipri nolietotu laminātu – laka nelīdzēs. Var tikt radīts tikai nesimpātisks, pleķains grīdas segums ar īsu ekspluatācijas mūžu. Kad lamināts ir nolietojies, to praktiski nevar atjaunot un ir jādomā par jaunas grīdas iegādi.

Sky Bet by bettingy.com